Szanowni Państwo,

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w I Nadmorskiej Konferencji NEUROLOGÓW i NEUROLOGÓW DZIECIĘCYCH, która odbywać się będzie w Juracie pod koniec lata 2018 roku.

Celem naszego spotkania jest podjęcie tematyki chorób neurologicznych występujących zarówno u dzieci, jak i u dorosłych, wykazanie różnic i podobieństw ich obrazu klinicznego w różnych grupach wiekowych. Tematyka konferencji dotyczyć będzie najnowszej wiedzy z zakresu neurologii i neurologii dziecięcej, w tym między innymi padaczek, napadowych zaburzeń ruchowych, stwardnienia rozsianego, bólów głowy, chorób naczyniowych mózgu, chorób autoimmunologicznych i innych.

Będziemy gościć wielu wybitnych przedstawicieli neurologii, neurologii dziecięcej, epileptologii, reumatologii, laryngologii i ortopedii, którzy oprócz wygłoszonych wykładów, będą także brać udział w warsztatach praktycznych.

Mam nadzieję, że konferencja  przyczyni się do lepszej integracji środowiska neurologów i neurologów dziecięcych. Miło będzie gościć Państwa w malowniczej scenerii Półwyspu Helskiego.

    Dr hab. n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska, prof. nadzw. GUMed

Organizator: logo-consulting.jpg Bagatela 10/28 | 00-585 Warszawa | biuro@90consulting.pl