Szanowni Państwo!
Drodzy Koledzy!

Zapraszamy do udziału w drugiej Akademii Młodego Radioterapeuty (AMR), organizowanej w dniach 22-24 marca 2018.

 AMR jest inicjatywą edukacyjną Polskiego Towarzystwa Onkologicznego i Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, organizowaną pod patronatem Konsultanta Krajowego w dziedzinie radioterapii onkologicznej.

Pierwsza edycja AMR spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywną oceną uczestników. Zachęciło to nas do kontynuowania podjętej inicjatywy, która wydaje się być pomocna w usystematyzowaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej przed egzaminem państwowym.

Zespół wykładowców stanowią krajowi eksperci w zakresie fizyki medycznej, radiobiologii i klinicznej radioterapii, którzy na zaproszenie Konsultanta Krajowego uczestniczą w układaniu pytań egzaminacyjnych lub biorą bezpośredni udział w egzaminie ustnym.

Tegoroczna AMR będzie miała zmodyfikowaną formułę. Każdy wykład będzie przedstawiać aktualny standard postępowania, najważniejsze badania kliniczne, aspekty kliniczne i tematykę pytań egzaminacyjnych. Szkolenie będzie zakończone anonimowym testem. Wykłady w formie edytowalnej będą dostępne uczestnikom po zakończeniu spotkania.

 Chcielibyśmy, aby w trakcie AMR panowała przyjazna, partnerska atmosfera, zajęcia miały warsztatowy i interaktywny charakter.

Zapraszamy.

  prof. dr hab. Rafał Dziadziuszko       prof. dr hab. Jacek Fijuth       prof. dr hab. Krzysztof Składowski

Organizator:

logo-consulting.jpg Bagatela 10/28, 00-585 Warszawa biuro@90consulting.pl